رسانه فولاد سازان -شرکت جهان فولاد سیرجان با عملکرد درخشان ۳ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ موفق شد تمامی شاخص‌های عملکردی خود را بهبود ببخشد.

مهندس علی پورمعصومی؛ مدیرعامل شرکت جهان فولاد با اعلام این خبر، افزود: این شرکت در بخش فروش، رشد ۱۳۲ درصدی در ماه خرداد و رشد ۶۱ درصدی در بهار سال جاری را نسبت به مدت‌های مشابه سال ۱۴۰۱ تجربه کرد.

همچنین مجموع تولیدات فولادی شرکت با رشد ۱۳ درصدی نسبت به خرداد سال گذشته و رشد ۴ درصدی  نسبت به ۳ ماهه مشابه سال ۱۴۰۱ روبرو بود.

افزایش ۴ درصدی تولید آهن اسفنجی و بریکت نسبت به ۳ ماهه مشابه سال پیش بخش دیگری از رشد تولید شرکت بود.

میزان شمش تولیدی نیز با رشد ۶۱ درصدی در خردادماه امسال نسبت به خرداد سال گذشته و رشد ۷ درصدی طی ۳ ماهه ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال پیش مواجه بود.

جهان فولاد سیرجان در تولید میلگرد نیز در ۳ ماهه اول سال جاری، به عدد ۹۰ هزار و ۹۲ تن رسید.

همچنین تولید ماهیانه آهن اسفنجی با ثبت رکورد ۹۲ هزار و ۱۱۵ تن در فروردین‌ماه امسال، برگ زرین دیگری را در کارنامه پرافتخار این شرکت ثبت کرد.

مهندس پورمعصومی در انتها ضمن تقدیر از زحمات تمامی کارکنان و کارگران افزود: جهان فولاد با افزایش تولیدات خود طی ۳ ماهه نخست سال جاری، موفق به برداشتن گامی شایان توجه در تحقق شعار “مهار تورم و رشد تولید” شده که امری مهم در پرتوی تلاش شبانه‌روزی کارکنان و کارگران در بخش‌های مختلف مجموعه حاصل شده است.