دومین روز از پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با امضای دو تفاهم‌نامه میان فولاد خوزستان و شرکت تافکو به ارزش دو میلیون یورو و شرکت فرآورده‌های نسوز مهرگداز به ارزش یک میلیون یورو همراه بود

به گزارش فولاد سازان، در تفاهم‌نامه با شرکت تافکو که با حضور خلیفه‌سلطان دبیر انجمن فولاد ایران به امضای امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان و سعید قاسم‌زاده مدیرعامل شرکت تافکو رسید مقرر شد، گسترش همکاری‌های پژوهشی، فنی و بومی‌سازی ساخت قطعات و تجهیزات از سوی شرکت تافکو انجام شود.

 

در تفاهم‌نامه دوم که با شرکت فرآورده‌های نسوز مهرگداز به امضا رسید، بر گسترش همکاری‌های پژوهشی، فنی و بومی‌سازی تامین اقلام نسوز مورد نیاز فولاد خوزستان در حوزه ساخت و بومی‌سازی ست و توپی پروس‌پلاگ و نازل‌های تاندیش و ریخته‌گری بیلت تاکید شد.

 

در ادامه نیز از شرکت‌های بی‌نظیران، مازی‌نور، پترو‌سامان و فولاد پایا به پاس همکاری‌های مستمر با شرکت فولاد خوزستان تقدیر شد.

 

امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان و هیات همراه در روز دوم، از غرفه شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بازدید کردند.

 

گفتنی است، پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، از ۱۹ دی‌ماه به مدت سه روز در برج میلاد برپا شده و فولاد خوزستان در سالن A پذیرای بازدیدکنندگان و فعالان حوزه صنعت فولاد است.