فولادسازان-مهندس دانیاری در نخستین روز کاری بعد از عید سعید فطر با حضور در خطوط تولید این شرکت، ضمن تبریک عیدسعید فطر ، با کارگران و متخصصان این شرکت به گفتگوی صمیمانه پرداخت.

مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه های کارگران قرار گرفت.

دانیاری با اشاره به فرمان سال ۱۴۰۳ گفت: با اراده و همتی که از یکایک شما جهادگران تولید سراغ داریم اطمینان دارم  در سال جدید شاهد درخشش و جهش تولید در محصولات این شرکت خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز با تقدیر از کارگران و کارشناسان این شرکت بدلیل ثبت رکوردهای تولید در اسفندماه سال گذشته خواستار تداوم تلاش مجدانه آنان برای رسیدن به اهداف عالیه شرکت شد.

مهندس دانیاری با اشاره به  ظرفیت ها و استعدادهای بالای  این شركت در حوزه سرمایه انسانی و به ویژه زیرساخت های فنی خواستار بهره گیری از تمامی ظرفیت ها در جهت جهش تولید و انجام تعهدات شرکت شد.

وی یادآور شد : قطعا یكی از مهم ترین ابزارهای توسعه در هر واحد صنعتی،  زیرساخت های فنی و تولیدی است كه خوشبختانه در شرکت لوله سازی اهواز  این مهم وجود دارد و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته امیدوارم سال ١٤٠٣ برای این شرکت سالی متفاوت باشد.

در حاشیه این دیدار جمعی از کارگران ضمن تشکر صمیمانه از حضور مدیر عامل شرکت در جمع ایشان در خصوص هم افزایی فکری و عملی و تلاش مستمر در راستای رشد تولید در سال جاری اعلام آمادگی نمودند .