سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و علیرضا زمانپور مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی از غرفه شرکت لوله سازی اهواز در نمایشگاه رونمایی از خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری دیدن کردند . به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز ، […]

سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و علیرضا زمانپور مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی از غرفه شرکت لوله سازی اهواز در نمایشگاه رونمایی از خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری دیدن کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز ، سید صولت مرتضوی پیش از ظهر امروز (سه شنبه) به همراه مهدی مسکنی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری و علیرضا زمانپور مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی در سالی که با عنوان «رشد تولید و مهارم تورم» از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، با حضور در همایش و نمایشگاه رونمایی از خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری، هلدینگ ها و شرکت های تابعه آن در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران ، از غرفه شرکت لوله سازی اهواز دیدن کرده و در جریان فعالیت ها این شرکت در این نمایشگاه قرار گرفت.

 

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی ضمن بازدید از غرفه شرکت لوله سازی اهواز با محمدرضا دانیاری مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز به گفت‌وگو پرداخته و در جریان عملکرد و توانمندی‌های این شرکت قرار گرفتند.

 

مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در این بازدید گزارشی از آخرین اقدامات این شرکت در حوزه جذب پروژه های نفت ، گاز و آب و عقد قرارداد با شرکت های مناطق نفت خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران و سایر عملکرد این شرکت در حوزه های مختلف ارائه داد.