شرکت لوله سازی اهواز به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله در خاورمیانه با حضوری فعال در سالن شماره ۵ غرفه شماره ۵۱۶ از ساعت ۸ الی ۱۵ در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی به معرفی آخرین دستاوردهای خود در عرصه تولید انواع لوله‌های فولادی می پردازد. […]

شرکت لوله سازی اهواز به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله در خاورمیانه با حضوری فعال در سالن شماره ۵ غرفه شماره ۵۱۶ از ساعت ۸ الی ۱۵ در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی به معرفی آخرین دستاوردهای خود در عرصه تولید انواع لوله‌های فولادی می پردازد.

شرکت لوله‌سازی اهواز با ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰ هزار تن انواع لوله‌های فولادی، ۵ میلیون متر مربع پوشش خارجی(جداره بیرونی) و ظرفیتی بالغ بر ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع پوشش داخلی(جداره درونی)، بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله در خاورمیانه شناخته شده است.

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» ساعتی پیش با حضور وزیر نفت افتتاح شد.

گفتنی است بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است .