مشارکت گسترده پتروشیمی مارون در اولین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شرکت پتروشیمی مارون با حضوری فعال در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، میزبان جمع کثیری از مسئولان، تجار، بازرگانان و تولید کنندگان داخلی و خارجی می باشد. به گزارش روابط عمومی و امور بین […]

مشارکت گسترده پتروشیمی مارون در اولین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

شرکت پتروشیمی مارون با حضوری فعال در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، میزبان جمع کثیری از مسئولان، تجار، بازرگانان و تولید کنندگان داخلی و خارجی می باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی مارون، بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» صبح روز چهارشنبه ، ۱۹ اردیبهشت ماه با حضور وزیر نفت افتتاح شد.

در این دوره از نمایشگاه ۱۵۰۰ شرکت ایرانی از جمله شرکت پتروشیمی مارون و ۲۵۰ شرکت خارجی از ۱۲ کشور روسیه، چین، آلمان، فرانسه، ژاپن، کانادا، ایتالیا، ترکیه، بلاروس، هندوستان، اتریش، آرژانتین حضور دارند.

شرکت پتروشیمی مارون به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ های پتروشیمی کشور با ایجادغرفه در این نمایشگاه، حضور فعال داشته و همچون سالهای گذشته میزبان جمع کثیری از مسئولان، تجار، بازرگانان، تولید کنندگان داخلی و خارجی می باشد.

 

این نمایشگاه روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان علاقمندان خواهد بود.