امضای تفاهم‌نامه مشترك شركت فولاد مباركه و سازمان انرژی اتمی ایران ۰۴ شهریور ۱۴۰۲

امضای تفاهم‌نامه مشترك شركت فولاد مباركه و سازمان انرژی اتمی ایران

با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و مدیرعامل شرکت پارس ایزوتوپ، طی مراسمی تفاهم‌نامه مشترک شرکت فولاد مبارکه و سازمان انرژی اتمی ایران به امضا رسید.

فولاد سپاهان
مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه): مسیر توسعه اقتصادی كشور از تحول بنیادین در ساختارهای اقتصادی می‌گذرد ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه): مسیر توسعه اقتصادی كشور از تحول بنیادین در ساختارهای اقتصادی می‌گذرد

مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) که روز شانزدهم خردادماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران و با حضور وزیر اقتصاد، رئیس سازمان بورس و تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: رشد اقتصادی که تغییراتی بنیادین را در بردارد، علاوه‌بر شاخص‌های کمّی، باید ازنظر کیفی نیز تحولات بنیادین اقتصادی در ساختار تولید ناخالص داخلی رقم بزند.

فولاد مباركه در پروژه انتقال آب از دریای عمان به فلات مركزی در میدان است ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان در جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان لنجان به میزبانی مجتمع فولاد سبای فولاد مبارکه:

فولاد مباركه در پروژه انتقال آب از دریای عمان به فلات مركزی در میدان است

سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، پس از پایان جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان لنجان که روز پنج‌شنبه یازدهم خردادماه به میزبانی مجتمع فولاد سبای فولاد مبارکه برگزار شد، ضمن بازدید از خطوط تولید این مجتمع، در جمع خبرنگاران گفت: امروزه فولاد به‌عنوان یک صنعت مادر در تشکیل و رونق بسیاری از صنایع نقش بسزایی دارد و به شکرانه خداوند، در حوزه تولید انواع ورق‌های تخت طی سال‌های گذشته شاهد پیشرفت‌های بسیار خوبی در گروه فولاد مبارکه بوده‌ایم.

تداوم رکورد شکنی ها در قطب فولاد کشور امسال با تکیه بر تجربه ۳۰ سال امید آفرینی ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

تداوم رکورد شکنی ها در قطب فولاد کشور امسال با تکیه بر تجربه ۳۰ سال امید آفرینی

شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال ۱۴۰۲ را در حالی آغاز کرد که برنامه های رکورد شکنی از فروردین ماه کلید خورد ، بگونه ای که در نخستین ماه سال هفت رکورد به ثبت رسید که چهار مورد آن در نواحی آهن سازی، فولاد سازی، نورد گرم و سرد ثبت شد.

افتخارات فولاد مبارکه مرهون تلاش کارکنان دیروز و امروز این شرکت است ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

افتخارات فولاد مبارکه مرهون تلاش کارکنان دیروز و امروز این شرکت است

مهدی کفایت، معاون سرمایه‌های انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه، امروز در آیین تجلیل از بازنشستگان این شرکت و خانواده‌های آنان:

فولاد مبارکه به معنای واقعی کلمه، خط مقدم یک جبهه است ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
مدیر شبکه آموزش در بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه:

فولاد مبارکه به معنای واقعی کلمه، خط مقدم یک جبهه است

رسانه فولاد سازان: مدیر شبکه آموزش سیما در بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه به‌معنای واقعی کلمه خط مقدم جبهه اقتصادی است و این در حالی است که شاید حدود ۸۰ میلیون نفر از جمعیت ۸۶ میلیون نفری مردم ایران اطلاعی از تأثیر این صنعت بر رشد اقتصادی کشور ندارند.

استفاده حداكثری از ظرفیت‌های گروه فولاد مباركه و ثبت ۱۴ ركورد تولی ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
مدیرعامل گروه فولاد مبارکه تصریح کرد:

استفاده حداكثری از ظرفیت‌های گروه فولاد مباركه و ثبت ۱۴ ركورد تولی

در ادامه نهضت رکوردشکنی‌های گروه فولاد مبارکه در سال ۱۴۰۱، در دو ماه ابتدایی سال جدید نیز کارکنان بلندهمت فولاد مبارکه در فروردین و اردیبهشت‌ماه با ثبت ۹ رکورد و همکاران سایر شرکت‌های گروه هم با ثبت ۵ رکورد جلوه‌های ارزشمندی از هنر به‌کارگیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود و افزایش بهره‌وری را به نمایش گذاشتند.

در دیدار معاون فروش فولاد مبارکه و معاون خرید ایران‌خودرو مطرح شد؛رضایتمندی خودروسازان از محصولات فولاد مباركه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲

در دیدار معاون فروش فولاد مبارکه و معاون خرید ایران‌خودرو مطرح شد؛رضایتمندی خودروسازان از محصولات فولاد مباركه

به گزارش خبرنگار فولاد، رضا حیدری، معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه در دیدار با معاون خرید شرکت ایران‌خودرو اظهار کرد: شرکت ایران‌خودرو انواع محصولات فولاد مبارکه شامل محصولات گرم، اسیدشویی و محصولات سرد را خریداری می‌کند که این محصولات در طیف گسترده‌ای از ابعاد و کیفیت برای تولید قطعات مختلف خودرو مورداستفاده قرار می‌گیرند. […]